ورود |  ثبت نام |  سبد خرید 0

درباره ما


یکی از فرآورده های طبیعی و دارای خواص فراوان درمانی که خداوند در قرآن کریم از آن به عنوان شفای انسانها یاد کرده عسل است.
عسل طبیعی فقط با جمع آوری شهد از گلها توسط زنبوران عسل تولید می شود و یک محصول غذایی مفید و اکسیری با ارزش است که از هفت هزار سال پیش از میلاد مسیح به عنوان عالی ترین و مقوی ترین غذاها شناخته شده است و همچنین به خاطر ویژگیهای شفا بخش خود به عنوان دارو در درمان بسیاری از بیماریها در بین ملل مختلف کاربرد داشته و دارد.متاسفانه در چند سال اخیر برخی زنبورداران بخاطر منافع بیشتر، کمیت را به کیفیت ترجیح می دهند و با تغذیه غیر اصولی و فراوان که تشکیل شده از شربتی غلیظ مخلوط از آب و شکر و گاهی جهت اینکه عسل دارای رنگی تیره باشد از مواد رنگی کولا استفاده می کنند. عسل بدست آمده از این طریق خاصیت عسل طبیعی را ندارد و می توان از آن به عنوان ماده غذایی شیرین ( مربا ) استفاده کرد. نکته قابل توجه دیگر استفاده برخی زنبورداران از داروهای شیمیایی در فصل جمع آوری و برداشت عسل می باشد که باعث مسموم شدن عسل می شود و مصرف آن خطرناک و باعث برخی بیماریها می گردد.عسل ماده ای است که نمی توان از طریق طعم، رنگ و بو به طبیعی و سالم بودن آن اطمینان حاصل نمود و متاسفانه به دلیل نبود آزمایشگاه مجهز تنها راه ممکن اعتماد به تولید کننده می باشد.

 

پرورش زنبورعسل گودرزی با 40 سال سابقه در تولید عسل تلاش نموده تا محصولی کاملا طبیعی و سالم را عرضه نماید.پرورش زنبورعسل گودرزی اين افتخار را دارد از سال 1378 با افتتاح فروشگاه عسل طبیعی لرستان و در حال حاضر با راه اندازی فروشگاه اینترنتی بتواند محصول زنبورستان خود را به مشتريان عرضه و رضايت آنها را جلب نمايد.

آدرس فروشگاه:

خرم آباد، خيابان ساحلي مطهري

شماره تماس:

0916-3600-544