ورود |  ثبت نام |  سبد خرید 0


خواص خوردن عسل طبیعی برای صبحانهتاریخ انتشار: 1399/01/15 12:35 | بازدید: 2135

عسل یکی از ترکیبات بسیار پرطرفدار برای وعده صبحانه است که مصرف عسل در وعده صبحانه علاوه بر اینکه باعث آرامش گلو و سیستم گوارشی می‌شود، یک فایده سلامتی بزرگ دیگر هم دارد و آن اینکه می‌تواند به حفظ تناسب اندام‌مان کمک کند.
تحقیقات محققان آمریکایی نشان می‌دهد که جایگزین کردن عسل با شکر در وعده صبحانه، علاوه بر تنظیم سطح قند خون و افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن، باعث پیشگیری از افزایش وزن و حتی در طولانی‌مدت، کمک به کاهش وزن می‌‌شود. از طرف دیگر، تحقیقات ثابت کرده‌اند که جایگزین کردن عسل با شکر در وعده صبحانه، می‌تواند سطح تری‌گلیسرید خون را هم در حد معناداری کاهش بدهد.
محققان معتقدند که مصرف عسل در وعده صبحانه، باعث سرکوب عملکرد هورمون اشتها می‌‌شود و جلوی پرخوری افراد در میانه‌های روز را می‌گیرد. به عبارت ساده‌تر، زمانی که شما در وعده صبحانه عسل می‌خورید، به صورت ناخودآگاه تمایل کمتری به مصرف خوراکی‌های چرب و شیرین به عنوان میان‌وعده یا صرف ناهار چرب و پرکالری پیدا می‌کنید. به این ترتیب، بازهم شانس افزایش وزن را در خودتان از بین می‌برید.
.نکته دیگر اینجاست که مصرف عسل می‌تواند باعث افزایش انرژی صبحگاهی و رفع کسالت ناشی از خواب شبانه شود. از این رو، اگر بتوانید عسل را در وعده صبحانه خود بگنجانید، دیگر در میان‌وعده صبح به سراغ خوراکی‌های شیرین برای تامین انرژی مورد نیاز بدن‌تان نخواهید رفت.

 

خرید عسل صبحانه - خرید عسل طبیعی - خرید عسل - خرید عسل در تهران عسل لرستان

 

 

برچسب ها: عسل لرستان, قیمت عسل, خرید عسل از زنبوردار, عسل وحشی, عسل کوهی, خواص عسل, خرید اینترنتی عسل, خرید عسل, عسل خرم آباد , عسل طولابی خرم آباد , عسل طولابی , عسل گودرزی, فروش اینترنتی عسل, فروش عسل, عسل ارگانیک, عسل طبیعی, عسل گون, عسل درمانی,نظرات